Kurumsal

Fabrikamız Adana ili Kozan ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde, Uzunlar Kimya Madencilik İnşaat Reklamcılık Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde, 10 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.

      Haziran 2010 yılında faaliyete başlayan fabrikamız SİSKİM Yapı Kimyasalları markası altında, fayans, seramik ve granit yapıştırıcısı, derz dolgu (fuga), tamir harcı, ısı yalıtım levha yapıştırıcısı [strafor yapıştırıcı], elyaflı ısı yalıtım levha sıvası strafor sıvası, straforlu briket yapıştırıcısı, gaz beton ve bims yapıştırıcısı, hazır kaba sıva, hazır ince sıva, hazır makina sıvası, cam mozaik yapıştırıcısı ve derz dolgusu, zemin tesviye şapı, kendiliğinden yayılan tesviye şapı [ self-leveling ], genel amaçlı astar, bürüt beton astarı, beton yüzey sertleştirici ve su izolasyon malzemelerinin üretimine başlamıştır.

      Tesisimiz yıllık 40.000 ton üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Üretmiş olduğumuz ürünlerin laboratuar sonuçları ve ürünlerimizi kullanan ustalarımızdan memnuniyet verici sonuçlar alınmıştır.

      SİSKİM yapı kimyasalları olarak kaliteli üretim ile Suriye ve Irak gibi Ortadoğu ülkelerine ve Azerbeycan, Gürcistan, İran, Almanya gibi Avrupa ülkeleri ile daha bir çok ülkeye ihracatımız gerçekleşmektedir.